"Валютчика", який влаштував стрілянину на Дрогобицькій площі, відпустили під заставу усього 27 тис.грн.

  •  
  •  
  •  
  •  

Нічного стрільця, який 5 січня цілився у поліцейських на площі Ринок у Дрогобичі, відпустили під заставу. Такою сенсацією приголомшив сьогодні, 18 січня, на оперативній нараді у Ратуші начальник Дрогобицької поліції  Мирон Карапата.

Крім самого факту, приголомшує і сума застави у розмірі всього 27 тис 556 грн.  Поліції, сказав Мирон Карапата, тепер додалося клопоту з охороною свідків та очевидців нічної стрілянини у Дрогобичі. Щоправда, на таке судове рішення прокуратура подала апеляцію.

На  порівняльних фактах увагу присутніх  зосередив міський голова Тарас Кучма, зазначивши, що нема логічного пояснення, коли за бійця АТО, який відстоював тривалий час Україну, суд просить заставу 1 млн 300 грн, а за людину, яка вчинила замах на життя поліцейських і обстріляла будівлю Ратуші – всього 27 тис грн. Наостанок Тарас Кучма повідомив про свій намір клопотати до Вищої Ради юстиції з проханням винести об’єктивний вердикт і прояснити принципи судочинства на прикладі цієї ситуації.

Нагадаємо, проти ночі 5 січня поліцейський патруль зауважив чорний джип, котрий пересувався головною площею міста. Правоохоронці вирішили перевірити документи водія, котрий порушив заборону в’їзду на площу. Відтак пасажир позашляховика двічі вистрілив у їхній бік. По тому автомобіль на великій швидкості помчав з місця події. Затримати зловмисників поліції вдалося за 12 годин опісля інциденту, інформує прес-служба Дрогобицької міськради.

Як стало відомо, зловмисником є відомий у Дрогобичі чоловік, що займається обміном валют, на ім’я Василь. Чоловік, як розповідає джерело, неодноразово відзначався проблемними ситуаціями під час дорожнього руху.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *