Чи добре відремонтували дорогу у Вашому селі?

У Дрогобицькій райдержадміністрації розповіли про ремонт комунальних доріг в Дрогобицькому районі у 2015 році

Згідно з повідомленням РДА, в Дрогобицькому районі знаходиться 514 автодоріг комунальної власності сільських, селищних рад, протяжністю 599,8 км

«За рахунок всіх бюджетів в 2015 році здійснено ремонт двадцяти дев’яти комунальних доріг в п’ятнадцяти сільських та селищних рад на загальну суму 2 млн. 244,1 тис. грн. та відремонтовано 20 124 кв. м. доріг, в тому числі за рахунок коштів сільських бюджетів здійснено ремонт двадцяти шести комунальних доріг в чотирнадцяти сільських радах на загальну суму 1 млн. 504,1 тис. грн., відремонтовано 16 700 кв. м. доріг.
Так, капітальні ремонти провели в селах Дережичі (вул. Шевченка) та Модричі (вул. Паркова) на суму 90 тис. грн. та 220,4 тис. грн., відповідно.
Фактично освоєно на поточні ремонти 1 млн. 193,7 тис. грн. в таких населених пунктах району: Глинне (вул. Волянська), Новошичі (вул. Л.Українки), Болехівці (вул. Шкільна), Брониця (вул. Коваліва), Воля Якубова (вул. Горянська), Волоща (вул. Молодіжна), Волоща (вул. Нова), Грушів (вул. 24 Серпня), Дережичі (вул. Шевченка), Михайлевичі (вул. Шевченка), Модричі (вул. Паркова), Почаєвичі (вул. Верховина), Снятинка (вул. Зелена), Залужани (вул. Молодіжна), Верхні Гаї та Станеля по три вулиці.
За рахунок коштів обласного резервного фонду та власних бюджетних коштів проведено капітальний ремонт автомобільних доріг в трьох населених пунктах району на загальну суму 740 тис. грн. та капітально відремонтовано 3424 кв. м доріг, а саме: вул. Грушевського в смт. Меденичі (400 тис. грн., 1 174 кв. м), вул. Л. Українки в с. Нове Село (250 тис. грн., 920 кв. м.) та вул. Дорошенка в с. Раневичі (90 тис. грн., 330 кв. м.).»

Чи належно проведені роботи у Ваших населених пунктах на вказаних вулицях? Цікавить Ваша думка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *