Повернення додому – стрес. Люди, будьте людьми! /Слова воїна/

Днями військовослужбовець Назар Шабан у соцмережі на своїй сторінці «Щоденник мобілізованого» поширив допис-звернення до нас – мирних громадян.

Публікуємо. Почитайте, вдумайтеся.

«Читаю дуже багато постів на тему демобілізованих солдат. І починаю розуміти, що люди, які на війні не були, навіть уявити не можуть що для цих бійців означає «повернутись додому». Насправді, це дуже важкий стрес. А наші “диванні патріоти” ще більше його підігрівають. Невже так важко вступити в черзі місце, чи тому водію маршрутки без проблем провезти учасника АТО? А слова типу:”Я тебе туди не посилав” – ніж у серце. Слава Богу, що ви не вчули війни на собі! Слава Богу, що вона не забрала у вас нічого. Хата з краю – це поки тебе не зачепило. 
Люди, зрозумійте – цих людей вчили вбивати, щоб всяка нечисть не полізла ваші домівки. І не дай Боже війну на вашій землі – саме ці люди будуть першими, хто візьме зброю в руки і піде захищати ваші родини. А ви будете ховатись у них за спинами.
Люди, будьте людьми. І якщо вам вдалось закосити від мобілізації, якщо ви не пішли добровольцем на фронт, то знайте – замість вас там хтось є. Проявіть повагу! Ці люди заслужили на це! Хочете жити краще – почніть із себе!»

М.Кульчицька

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *