Дрогобич коротко: про світлофор «на Катюші», штрафи за МАФи, безсоромність «Укртелекому», спорт та анонс сесій і комісій

«На Катюші» хочуть встановити світлофор

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма розпорядився підготувати документальне обґрунтування потреби встановлення світлофора на перехресті доріг Львів-Трускавець, Дрогобич-Стрий.

Останнім часом мало не щодня на під’їзді до перехрестя трапляються ДТП. Про одну з таких, яка скоїлася вчора, за участі осіб у стані алкогольного сп’яніння  доповів сьогодні на оперативній нараді у Ратуші начальник поліції Мирон Карапата.

Будівництво МАФу на площі зупинили                               

Минулого тижня на місці колишнього кіоску «Торгпреса» була здійснена спроба закласти фундамент під МАФ.

Зі слів першого заступника міського голови Ігоря Германа, цей процес зупинено. На підприємця М. В Копачу, якому ця ділянка надана в оренду, складено протокол, його оштрафовано на більш ніж тисячу гривень та зобов’язано привести земельну ділянку до попереднього стану. Станом на нинішній день фундамент демонтовано.

Дрогобицький очільник публічно запросив керівництво «Укртелекому» на зустріч

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма  14 грудня на оперативній нараді звернувся до журналістів з проханням через свої видання запросити керівництво місцевої філії «Укртелекому» на зустріч з владою.

Тарас Кучма у такий спосіб вирішив достукатися до приватної структури, з якою влада не має жодного контакту, бо керівництво «Укртелекому» вже традиційно нехтує понеділковими нарадами у Ратуші. Проте проблем для розмови назбирується щоразу, то більше, позаяк безперебійно сиплються скарги містян на неналежну роботу провідникового радіо. Свіжою інформаційною  підставою для міського голови Тараса Кучми шукати спроби вийти на керівництво «Укртелекому»  став виступ на оперативній нараді Стебницького очільника Петра Старосольського. Урядник сусіднього міста відзначив, що найбільше від бездіяльності «Укртелекому»  потерпають люди старшого покоління, для яких радіо залишається давнім і незамінним джерелом інформації.

У Дрогобичі розвиватимуть дівочий футбол

11 грудня міський голова Дрогобича Тарас Кучма провів зустріч зі спортивним активом міста. Тренерів, керівників спортивних організацій та секцій привело до Ратуші, передусім, вболівання за долю відділу фізичної культури та спорту, який, за планом нової структури, буде реорганізовано у сектор у складі відділу сім’ї та молоді.

Тарас Кучма розвіяв усі перестороги спортсменів, зазначивши у преамбулі розмови, що ніяких обмежень для розвитку спорту ця структурна зміна не несе і викликана вона логічною нерозривністю понять «спорт» і «молодь». До трактування терміну «спорт» Тарас Кучма підійшов з лікарського погляду, зауваживши, що від спорту безпосередньо залежить скільки буде дітей на вулиці, скільки хворих та наркоманів налічуватимуть у місті. Очільник Дрогобича відмітив, що влада докладе зусиль, аби спорт у місті став масовим заняттям. Першорядне завдання, яке він ставить перед собою та командою, це максимальне відновлення і використання за призначенням усіх спортзалів. Цілком вільною нішею, що має бути заповнена уже найближчим часом, є дівочий футбол. Зі слів Тараса Кучми, налагоджено домовленості з фахівцями, готовими закласти основи для цього виду спорту і скерувати його розвиток у професійному руслі. Своїми планами керманич міста викликав подвижників спортивної царини, для більшості з яких спорт є не заняттям, а стилем життя, на відвертість. Кожен з них давав професійні поради, зауваги, вказуючи, що конкретно має зробити влада, аби оживити спортивне життя у місті. Серед найвагоміших питань, на які звернули увагу спортсмени, були такі: встановлення градації плати за використання спортивних залів, доступність спортзалів у вечірній час, відродження традиції вечорів спортивної слави, налагодження міжнаціональної спортивної співпраці, фінансова підтримка пріоритетних видів спорту.

Анонс про ІІІ пленарне засідання ІІ сесії Дрогобицької міської ради

24 грудня 2015 року о 10.00 год.  відбудеться ІІІ пленарне засідання ІІ сесії Дрогобицької міської ради.

Засідання постійних комісій ради

16.12.2015 року о 14.00 год.відбудеться засідання постійної комісії ради з питань оренди, приватизації, комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу
16.12.2015 року о 10.00 год.відбудеться засідання постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин
15.12.2015 року о 14.00 год.відбудеться засідання постійної комісії ради з питань житлово – комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку.

 За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому