Чотири громадські проекти отримали 750 тис гривень на протидію корупції в області. У переліку – проект Товариства "Юрій Дрогобич"

Днями у Львові презентували проекти-переможці антикорупційного конкурсу Міжнародного фонду “Відродження” та Львівської ОДА “Зупинимо корупцію: громадська дія у Львівській області”.

Серед 37-ми заявок обрано 4 найкращі проекти громадських організацій, які спрямовуватимуться на зниження рівня корупції у роботі органів ДФС області, створення системи раннього попередження корупційних проявів, зниження рівня побутової корупції та залучення громадськості до виявлення незаконних рубок деревини.

На реалізацію цих ініціатив переможці отримають фінансову підтримку, зокрема Громадське об’єднання Товариство “Юрій Дрогобич” – 180 000 грн, Громадська організація “Інститут масової інформації” – 160 000 грн, Асоціація “Кластер деревообробки та меблевого виробництва” – 340 000 грн, а також Громадська організація “Комітет підприємців Львівщини” – 70 000 грн.

“Сьогодні важливо не говорити про боротьбу з корупцією, а брати ініціативу в руки громадськості. Успішні практики та виявлення корупціогенних факторів допоможуть посилити Львівську громаду”, – зазначив під час презентації голова ОДА Олег Синютка.

За словами виконавчого директора фонду “Відродження” Євгена Бистрицького, це лише початок розгортання громадського фронту подолання корупції у Львівській області.

“Долати прояви корупції неможливо без залучення широкого фронту громадськості, не залучаючи громадські організації, які мають відповідний досвід. І у співпраці зі Львівською облдержадміністрацією сьогодні ми маємо перші обґрунтовані проекти, антикорупційні результати яких, сподіваюсь, будуть значимими і визнаними громадянами області”, – додав Євген Бистрицький.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *