Пільги на тверде паливо готівкою для учасників бойових дій АТО у 2015 році

У 2015 році для учасників бойових дій в зоні АТО — мешканців Дрогобицького району надаються пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу готівкою за рахунок субвенції з державного бюджету.

Розмір пільги на придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою відповідно до затверджених норм для учасників бойових дій становить 1158,18 грн..

Як інформують у Дрогобицькій РДА, надання пільг на придбання твердого палива готівкою для учасників бойових дій в зоні АТО здійснюється на підставі списків, представлених сільськими, селищними радами для учасників бойових дій, які проживають в негазифікованих населених пунктах або в негазифікованих будинках (будинки, до яких не було підведене газопостачання).

Для влючення у списки на придбання твердого палива готівкою учасники бойових дій в зоні АТО повинні звернутися у сільську, селищну раду з відповідною заявою та посвідченням учасника бойових дій.

Виплата коштів готівкою буде здійснюватись через поштові відділення зв’язку за місцем проживання заявника.

За додатковою інформацією звертатись в управління за адресою : м. Дрогобич, вул. 22 Січня, 41, кабінет № 2, тел. 3-89-71

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *