ДФС застерігає підприємців від телефонних шахраїв

Головне управління ДФС у Львівській області попереджає: будьте пильні, збільшилась кількість телефонних шахраїв.

Так ще з початку вересня мають місце непоодинокі випадки вимагання невідомими особами грошових коштів від суб’єктів підприємницької діяльності Львова та області.

Про це повідомляє управління комунікацій ГУ ДФС у львівській області.

Цього тижня охочі нажитися чужим коштом знову почали тероризувати посадових осіб СПД з попередженням про внесення їхнього підприємства у графік перевірок. Про це повідомляє управління комунікацій ГУ ДФС у Львівській області.

Вони, начебто від імені начальників державних податкових інспекцій, пропонують за грошову винагороду уникнути цих незручностей, а для цього потрібно перерахувати грошові кошти на банківські картки в сумі шість тис. гривень. Якщо підприємець погоджується, то банківські реквізити надсилаються смс-повідомленням.

Податківці просять бути максимально обережними та не піддаватися на подібного роду провокації. Якщо ж траплятимуться (чи були) такого роду телефонні дзвінки, не замовчуйте факти, повідомляйте у відділ внутрішньої безпеки УВБ ГУ ДФС у Львівській області за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 35, телефони (032) 297-39-56, 297-36-09.

Вони також нагадують, які б заходи застереження не проводили правоохоронці, на сьогодні надійнішого захисту від шахраїв, ніж обережність, уважність та холодний розум кожного з нас, просто не існує.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *