Добігають завершення дні «Дня» у Дрогобичі. Хто не встиг побувати – поспішайте!

Вже завтра, 24 червня, о 13.00 в Палаці мистецтв музею «Дрогобиччина»,в рамках закриття унікальної фотовиставки газети «День», яка впродовж трьох тижнів проходила у Дрогобичі,  відбудеться підбиття підсумків конкурсу Глядацьких симпатій. Цього дня буде визначено переможця серед фотографів виставки “Дня” за версією громади Дрогобича.

Також завтра один із постійних меценатів дрогобицької громади передасть повноцінну серію історичних видань для рідної школи від газети «День», яку було придбано в рамках акції “Подаруй книжку рідній школі“.

Палац мистецтв музею «Дрогобиччина» гостинно запрошує усіх охочих та тих, хто ще не встиг побачити унікальну фотовиставку чи ж придбати книги для рідної школи. Завтра матимете останню нагоду.

Деталі за телефоном: (097) 97-32-140   Тетяна Думан  (Інформаційно-видавничий відділ музею «Дрогобиччина»)

 

Нагадаємо, “Подаруй книжку рідній школі” – під таким закликом триває суспільно-культурна акція газети «День» започаткована ще у 2009 році.

Ця акція, що стала  вже обов’язковою доброю традицією Днів «Дня» в містах України, сьогодні триває в Дрогобичі. Така суспільно-культурна ініціатива є надзвичайно важливою для розвитку підростаючого покоління та неабиякою підтримкою діяльності районних та шкільних бібліотек, адже надходження якісної літератури та фінансування навчальних та просвітніх закладів є вкрай обмеженим.

Сама ж фотовиставка унікальних світлин, присвячених минулорічним подіям в Україні, триває від 4 червня. Переглянути її можна безкоштовно. Завершується вона вже завтра. Тож поспішайте!

Адреса: м.Дрогобич, вул.. Шевченка, 38, Палац мистецтв музею «Дрогобиччина». 24 червня. 13.00.

М.К.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *