Сміттєпереробний завод – локомотив? А що автокрановий «ріжуть» – ніхто не бачить…

Дрогобицькому автокрановому заводові Міністерство оборони запропонувало виготовити 5 автокранів, однак  підприємство зробити це не спроможне, бо уже не має ані людських, ані технічних ресурсів.

Про це  на сьогоднішній нараді з керівниками гуманітарної сфери міста повідомив в. о. міського голови, секретар міської ради Тарас Метик.

Він певен, Дрогобич набуває рис депресивного міста, тому сьогодні  важливо побачити  пріоритет розвитку у майбутньому. Локомотивом, що може витягнути колись славне на усю країну промислове місто  на новий рівень розвитку, вважає Тарас Метик, може стати сміттєпереробний завод і технопарк при ньому, які зголосилася будувати  фірма ” ІNSIL”.

“Я вірю, що цей проект для Дрогобича  – виграшний. Але, на жаль, вже чути відлуння виборчої компанії. Виборча ейфорія додає відваги тим, хто наосліп рубає всі почини. Чим ближче до виборів  – тим ми  сильніше будемо відчувати  удари людей, які не зацікавлені аналізувати речі з тверезим розумом і відкритими очима”, – каже Т.Метик.

Як зазначають у Відділі забезпечення діяльності виконкому Дрогобицької мерії, «до Дрогобича з вигідною  інвестиційною пропозицією прийшла  фірма “INSIL”. Листи окремих громадських активістів та деяких депутатів стали підставою численних перевірок у цій справі, у зв’язку з чим місто зволікає з відповіддю інвестору. Через порушення  часових термінів цілком підставно  інвестор може передумати започатковувати партнерство з Дрогобичем.»

Водночас, як розповіли нам днями працівники автокранового заводу, станом на зараз відбувається  незворотнє знищення підприємства: станки та інші матеріальні цінності ріжуть та вивозять з заводу. Працівники припускають, що ці цінності в тому числі можуть бути в заставі у кредиторів. Водночас, кажуть, навіть ріжучи та вивозячи ще наявну на підприємстві базу, власники не роблять нічого для погашення заборгованості перед працівниками, яка складає мільйони гривень. Чому от цього ніхто не бачить? – оце дивує людей.

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *