Рівних дрогобицьким ветеранам на змаганнях з пляжного волейболу не було

Переможною для команди ветеранів Дрогобича стала участь в  обласних комплексних змаганнях з пляжного волейболу, присвячених Року Андрея та Климентія Шептицьких, за програмою ХХІV спортивних ігор Львівщини, VІІІ обласних ігор ветеранів спорту та змагань серед людей з інвалідністю.

Захід відбувся у селі Заріччя Жидачівського району на чудово облаштованому майданчику урочища «Острів». Як зазначив начальник відділу фізичної культури та спорту виконавчого комітету міської ради Роман Проць, місто Дрогобич було представлено у всіх категоріях. За  команду «дорослих» виступили вихованці Світлани Будинкевич – студенти факультету фізичного виховання Оксана Кузьмак і Сніжана Холодницька серед жінок та Андрій Головчак і Роман Луць у чоловіків. Серед людей з інвалідністю (з вадами слуху) завдяки ініціативі Лесі Овсяннікової та організації УТОГ проявили себе Марія Бринза і Оксана Коваленко та Андрій Гоцуляк і Сергій Матюхін. У категорії «ветерани» змагалися Наталія Стеценко і Галина Зварич  та Святослав Герман (Оробко) і Віктор Миджин.

Завдяки потужній і професійній грі чоловіча ветеранська пара здолала усіх своїх суперників, а нагородна скарбниця Дрогобича поповнилася новою спортивною відзнакою.

Цьогоріч це вже друга обласна перемога команди ветеранів міста Дрогобича. Нещодавно ветерани бадмінтону стали переможцями обласних змагань з цього виду спорту.

 На фото: Віктор Миджин (ліворуч) та Святослав Герман (Оробко) радіють золотим медалям

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *