Медиків Борислава скорочуватимуть – на фінансування бракує 8 млн.грн.

У Бориславській центральній міській лікарні відбудеться скорочення ставок, без цього сьогодні не обійтися.

Про це сьогодні, 16 травня, під час наради у Бориславській міській раді сказав головний лікар Бориславської центральної міської лікарні Віталій Головчак.

 

За його словами, видатки на утримання міських закладів охорони здоров’я в 2015 році здійснюються за рахунок медичної субвенції з державного бюджету із необхідних 32 млн грн на медицину Бориславу виділено тільки 24 млн грн. Неодноразові звернення в департамент охорони здоров’я облдержадміністрації, а вони в свою чергу до Києва, про зміну контрольних цифр медичної субвенції ніяких позитивних результатів не дало. «Тому ми змушені піти на непопулярні кроки – деякі медпрацівники вже тепер попереджаються про скорочення ставок без яких на сьогоднішній день можна обійтися. Такі кроки проводяться для того, щоб в кінці року не прийшлося закривати цілі відділи», – сказав Віталі Голвчак.

Начальник фінансового управління міської ради Юрій Петрів сказав, що міська рада готова виділяти додаткові кошти на медичну галузь міста, якщо медики за рахунок місячної державної субвенції будуть перекривати свою заробітну плату.

Та Юрій Петрів додав, якщо з міського бюджету будуть скеровувати додаткові кошти на фінансування медичної галузі, то доведеться зменшити фінансування комунальних підприємств міста.

ЗІК

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *