ВАША ПОСМІШКА – ЇХНЄ ЖИТТЯ: у Дрогобичі тa Трускавці стартує благодійний фотопроект (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Що може врятувати на полі бою? Так, бронежилет. Так, каска. А ще? А ще – аптечка, яка завжди під руками; у якій – і джгут, і знеболююче, і кровоспинне.

Для бійців батальйону Кульчицького зараз потрібно закупити таких аптечок (підсумок під ліки) ще 300 штук. Вартість кожної – 80 грн. Як наслідок, потрібно 24 тис.грн.

Допомогти волонтерам знайти необхідні кошти зголосилися дрогобицькі фотографи. З ініціативи молодої, активної, надзвичайно позитивної фотографа Маші Тяжкун в переддень Дня матері у Дрогобичі стартує благодійний фото проект «Ваша посмішка – їхнє життя».

На заклик Марії (Маші) попрацювати спільно з нею кілька днів для армії відгукнулись профі та новачки фотографії – Анатолій Драган, Ростислав Болюк, Зоряна Стахнів, Марта Вершиніна та Наталія Хруник. Також наразі ведуться перемовини з іншими фотографами.

Отож, про саму акцію: за символічну ціну – 200 грн. фотографи проведуть для Вас
індивідуальну фотосесію – чи Вашу особисто, чи Вашої малечі, чи Вашої родини. Як наслідок, Ви отримаєте чудові професійні світлини, а Ваші кошти будуть скеровані на придбання життєво необхідних аптечок для воїнів АТО.

Благодійний фотопроект проходитиме 7,8,9 та 10 травня у Дрогобичі та Трускавці. 

Увага! Фотозйомка відбуватиметься за попереднім записом. Попередній запис на фотозйомку: 096-83-78-259 (Маша). Під час попереднього запису буде обговорено локацію, кількість фото і т.д. і т.п..

Організатор, ініціатор проекту: фотограф Маша Тяжкун. Волонтер-координатор: Марія Кульчицька (Волонтерська ініціатива «Допомога батальйону Кульчицького. Дрогобиччина»)
Телефонуйте, записуйтеся, долучайтеся!

 

Впродовж теми

Знайомтеся: фотографи-волонтери, які зголосилися попрацювати на армію

Маша Тяжкун, фотограф-ініціатор
“Всім привіт! Мене називають Маша Тяжкун.Я дрогобичанка,людина закохана у фотографію.
Фотографія – це світ, в якому я живу ,чим дихаю і без чого себе вже не уявляю. Це те, з чим просинаюсь і засинаю. Люблю з фотоапаратом зустрічати сонце і зупиняти час народження нового дня-це заряджає неймовірною енергетикою і додає натхнення. З радістю допомагаю людям зберегти найдорожчі моменти їхнього життя – то в очікуванні чуда, чи то перші посмішки немовлят, чи то чудовий день в сімейному колі, чи то ніжні почуття молодят, чи то батьківські сльози від щастя.
Фотографую навіть тих хто гне любить фотографуватись.
Приходьте, буде весело. Ваша посмішка – їхнє життя.
Це – найменше, що можемо зробити для підтримки нашої армії, наших захисників.
Разом переможемо!”


Фотокореспондент Anatoliy Dragan (20 років професійного стажу) 
«Світлина – це не просто копія Вашого зображення. Це Ваш внутрішній світ, Ваш настрій, тому Ви “вчора” вже ніколи не будете схожі на Ви “сьогодні”. В руках професійного фотографа, майстра своєї справи, фотокамера зможе зберегти навіть Ваші думки.
Ваші спогади – в надійних руках.»
http://wedmen.ru/anatoliy-dragan/


Rostyslav Bolyuk,заради вдалого кадру з легкістю може і по землі поповзати/
«Стаж фотографа 5 років, спеціальність системний адміністратор, колись хоббі фотографія переросло в улюблену справу, тепер лише фотографую, одружений, виховую маленьку донечку 11 місяців. Основна робота – весільний фотограф.»
Про Ростислава розповідають, що творчий , шукає постійно цікаві ракурси – заради вдалого кадру з легкістю може і по землі поповзати. Позитивний, відкритий і дуже відповідальний. Його фотографії сповнені сповнені теплом і світлом


 

Зоряна Стахнів, наймолодша фотомайстриня
«Мене звати Стахнів Зоряна, навчаюсь у Дрогобицькому державному педагогічному університеті ім. І.Франка. 
У Дрогобичі я народилась, провела незабутні шкільні роки та насолоджуюсь студентським життям, тому Дрогобич для мене є рідним,і куди б мене не занесло життя, повернутись сюди буде завжди приємною нагодою. 
Моє хобі – фотографія. 
Дивитись на світ із різних ракурсів, можливість зафіксувати на світлинах незабутні моменти,приносить мені не лише задоволення, але й неймовірне відчуття ейфорії. 
Особливо позитивною енергією мене заряджають діти, які дивляться у об’єктив фотоапарату із притаманною їм безпосередністю та щирістю. По житті я оптиміст, у захмареному небі завжди стараюсь знаходити промінчик сонця. Крім мого захоплення мистецтвом фотографії я студентських декан,член клубу волонтер беру активну участь у самоврядування університету, намагаюсь подавати свої ідеї для покращення життя студентської молоді, дослухатись до порад та бажань інших, та спільними зусиллями їх реалізувати.»


Наталія Хруник, зберігає спогади

«Люблю передавати через свою фотокамеру щирість,посмішки,емоції,атмосферу миті,яка так швидко минає.

Фотографія -це спогади.Я отримую величезне задоволення від їх створення. Зберігаю неповторні миті життя людей.»

Марта Вершиніна, стаж фотографа 7 років

«Фотографія для мене – перш за все задоволення та радість. Розділяю з людьми їхні найкращі миті, стаю частиною світу, де панує щастя, а повітря наповнене коханням.

Мені пощастило – я весільний фотограф. Коли була ще маленькою – завжди дуже  хотіла на весілля. Мрії збуваються!

З радістю беру участь цьому  фото проекті, сподіваюся комусь допомогти, і щиро мрію, щоб війна нарешті закінчилася.»

Іванна Шугало 
“Я фотограф початківець.
Ніколи не думала, що світ фотографії настільки цікавий і різноплановий.
У мене заняття фотографією почалося трохи неправильно. Якщо у більшості людей воно починається з татового “Зеніта”, то я почала з фотошопу. Спочатку обробляла чужі фотографії, але з часом відчула, що мені цього мало. Захотілось відчути на собі ту неповторну, позитивну атмосферу, яка панує там, в кадрі, за об’єктивом фотокамери. 
Я спробувала, і мені дуже сподобалось.
Фотографія вчить мене бачити і сприймати світ по новому.”


ОТОЖ. ТЕЛЕФОНУЙТЕ. ЗАПИСУЙТЕСЬ. ДОЛУЧАЙТЕСЬ
РАЗОМ – ПЕРЕМОЖЕМ!
ВАША ПОСМІШКА може врятувати ЇХНЄ ЖИТТЯ!..

Замовити фотосесію: 096-83-78-259 (Маша).

Марія Кульчицька