Громадян закликають бути пильними та уважними під час травневих вихідних

  •  
  •  
  •  
  •  

Днями у Дрогобицькiй райдержадміністрації відбулося розширене засідання Регіонального оперативного штабу, яке провів перший заступник голови РДА Степан Рудницький.

Напередодні тривалих вихідних обговорено питання безпеки регіону, готовності комунальних, рятувальних, медичних та інших служб до роботи.

Керівники та представники водоканалів, енергетичних, газових служб регіону, охорони здоров’я доповіли про проведені організаційні заходи для забезпечення безперебійної роботи та надання послуг громадянам 1-4 та 8-10 травня. Про охорону та стан безпеки об’єктів інформували керівники підприємств підвищеного ризику.

Під час засідання представники керівництва Дрогобицького МВ УСБУ у Львівській області та Дрогобицького МВ ГУ МВСУ у Львівській області наголошували, що правоохоронні органи вже працюють у посиленому режимі роботи щодо заходів безпеки 1, 2, 8 та 9 травня. Відтак, з метою уникнення можливих провокацій співробітниками МВС спільно із місцевими громадськими організаціями відбуватимуться цілодобові патрулювання потенційних об’єктів і місць проведення урочистих та інших масових заходів. Завданням місцевих ЗМІ є інформування громадськості щодо посилення заходів безпеки правоохоронними органами. Мешканцям Дрогобиччини слід бути пильними та уважними, у разі виявлення підозрілих осіб, предметів, транспортних засобів необхідно повідомляти правоохоронні органи – патрульні загони та чергові частини органів міліції за номером 102, або чергового Дрогобицького МВ УСБУ у Львівській області – тел. 23765, моб. 0971177315. 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *