Треба-не треба, можна-не можна. Чому «переїжджає» шкірвендиспансер?

Дрогобицька міська лікарня №5 (шкірно-венерологічний диспансер) “переїжджає”:– стаціонар відтепер буде на базі Стебницької міської лікарні;– терапевтичне відділення – у “лікарняному

Читати далі