Бориславська міська рада запроваджує відкритий прийом громадян через фейсбук
Про це повідомив міський голова Борислава Ігор Яворський. Відкритий прийом громадян в онлайн-форматі на Фейсбук-сторінці Бориславської міської ради відбуватиметься щотижня, уже цієї середи – старт в тестовому режимі.
“Часто у мешканців існують проблемні питання, які можна вирішити досить легко, але ми просто можемо не знати про них. Суворий карантин навчив нас працювати в онлайн форматі, то чому б не скористатись можливостями прямого ефіру та не впровадити новий формат комунікації?”- зазначив Ігор Яворський.
Запитання можна задавати в коментарях безпосередньо на сторінці Ігоря Яворського під дописом-анонсом прямого ефіру, а також на FB-сторінці Бориславська міська рада, чи безпосередньо під трансляцією прямого ефіру.
Якщо хтось із мешканців громади бажає задати питання анонімно, можна поставити питання, заповнивши форму за посиланням https://forms.gle/wrheoDDbCq6Fh8X97
Мешканців громади просять чітко формулювати суть піднятого питання, за потреби, долучати фото і дотримуватися загальних норм толерантності.
Отже, старт в середу, 12 січня, о 14.00 на сторінці Бориславської міської ради.
