У Трускавці проходить фестиваль «Яскрава країна»

Після вимушеної перерви до Трускавця знову повернувся яскравий чудовий фестиваль «Яскрава країна». Церемонія відкриття фестивалю пройшла  учора, 9 січня, на центральній сцені міста-курорту. Учасників «Яскравої країни» вітали з Різдвом Христовим та початком фестивалю голова правління ГО «Яскрава країна» Ольга Обласова, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський та секретар Трускавецької міської ради Наталія Пономаренко. Цьогоріч у фестивалі беруть участь Дніпро і Київ, Хмельницький і Кропивницький, Одеса і Запоріжжя, та багато-багато інших міст, серед яких і Трускавець.  Про це повідомили в Трускавецькій міській раді.

Фестиваль «Яскрава країна у Трускавці-2022» додав драйву та колориту у життя курорту. Парадна хода центром курорту, виступи на центральній сцені та в санаторіях, забави біля ялинки і плановані концерти в ПК ім. Шевченка є хорошою атракцією для всіх – як мешканців громади, такі відпочивальників.

«Яскрава країна» у Трускавці фестивалитиме до 12 січня. Окрім традиційних конкурсних прослуховувань та переглядів програма фестивалю передбачає модерновий Різдвяний виступ театру тіней в ПК ім. Шевченка – надзвичайне неонове шоу Modern Rizdvo Show від Народного хореографічного ансамблю “Світанок” з м. Кропивницький (11 січня, 17.00).

Фестиваль традиційно завершиться нагородженням переможців та гала-концертом в Палаці культури імені Шевченка – у середу, 12 січня, в 11.00 год.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *