Інклюзивно-ресурсному центру в Дрогобичі таки бути – знайшлася дружня школа

Інклюзивно-ресурсному центру у Дрогобичі таки бути. 

Замість 14 школи – він , найімовірніше, з’явиться у ЗОШ № 5, що на вулиці Зварицькій.

Про таке рішення повідомив керівник відділу освіти ДМР Петро Сушко під час прес-конференції.

 

Як зазначив Петро Сушко, на адресу міської ради , після конфлікту з батьками учнів ЗОШ №14, надійшло кілька звернень від різних ЗОШ міста, які висловили готовність розмістити ІРЦ у себе.

Вивчивши пропозиції, в ДМР вирішили облаштувати центр у ЗОШ №5. Чому? Бо, як зазначає Петро Сушко,  через те, що у школі  є нова прибудова, яка 2 роки тому здана в експлуатацію. У цій споруді нема великих сходових кліток, наявні санвузли, необхідне приміщення та територія. “Таким чином, облаштувавши інклюзивно-ресурсний центр на базі ЗОШ №5, будівля функціонуватиме повноцінно. Окрім того, в майбутньому передбачається низка заходів щодо облаштування території школи відповідними спортивними майданчиками. Своєю чергою, це дає можливість заняттю як дітей з центру, так і учнів школи, а найбільше — це буде своєрідним розвитком цього мікрорайону.”

 

Також Петро Сушко зазначив, що у ДНЗ міста Дрогобича та Стебника є 23 групи з корекцією розвитку дітей, де перебуває 228 дітей. У школах можливості надання такої допомоги нема. Окрім того, є 14 дітей з особливими потреба, які перебувають на індивідуальному навчанні. Тому інклюзивно-ресурсний центр сприятиме не лише супроводу дітей, а й допомагатиме батькам. А в перспективі, якщо буде створено ОТГ, то цей центр може стати регіональним.

 

Остаточно питання мають погодити депутати.  5 вересня, під час ІІ пленарного засідання 39 сесії ДМР, питання облаштування інклюзивного центру буде розглянуто депутатським корпусом.

 

фото Буг

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *