Волейболісти Бориславського ліцею вибороли ІІ місце на обласному етапі шкільних ліг

Команда юних волейболістів Бориславського ліцею здобула друге місце у IV етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Про це повідомили в освітньому закладі.

Цей етап турніру відповідає обласному рівню, де визначаються найсильніші шкільні команди регіону.

У складі команди виступали: капітан Олег Гірняк, Лукʼян Карпюк, Павло Петрів, Матвій Пигитчин, Юрій Поясник, Святослав Богданов.

Підготовку команди здійснювали вчителі фізичної культури Іван Скопа та Оксана Маланяк.

Вітаємо та бажаємо нових звитяг!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *