Волейболісти Бориславського ліцею вибороли ІІ місце на обласному етапі шкільних ліг
Команда юних волейболістів Бориславського ліцею здобула друге місце у IV етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Про це повідомили в освітньому закладі.
Цей етап турніру відповідає обласному рівню, де визначаються найсильніші шкільні команди регіону.
У складі команди виступали: капітан Олег Гірняк, Лукʼян Карпюк, Павло Петрів, Матвій Пигитчин, Юрій Поясник, Святослав Богданов.
Підготовку команди здійснювали вчителі фізичної культури Іван Скопа та Оксана Маланяк.
Вітаємо та бажаємо нових звитяг!
