У Дрогобичі визначили переможця ІІІ етапу «Пліч-о-пліч» з легкої атлетики
28 квітня у Дрогобичі відбувся ІІІ етап всеукраїнських змагань з легкої атлетики в межах проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Про це повідомили у Дрогобицькій РВА.
Змагання проходили на стадіоні Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. У них взяли участь команди учнів 5–9 класів Уличненського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів та Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого.
За підсумками змагань перемогу здобула команда Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого. Саме вона представлятиме Дрогобиччину на наступному, обласному етапі змагань.
Друге місце посіла команда Уличненського ЗЗСО І–ІІІ ступенів, яка продемонструвала високий рівень підготовки та була близькою до перемоги.
Учасників змагань привітала начальниця управління гуманітарної політики Дрогобицької РВА Надія Козар, яка також вручила нагороди переможцям і призерам.
Суддівство забезпечували головна суддя Надія Афанасьєва, а також судді Петро Журавчак, Ольга Голембовська та Роман Саврун.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» — наймасштабніші учнівські спортивні змагання в Україні, які проходять під гаслом «Разом переможемо» та проводяться за правилами, розробленими національними спортивними організаціями з урахуванням міжнародних стандартів.
