Студент Дрогобицького педуніверситету переміг у мистецькому конкурсі в Києві
Студент Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка здобув перемогу на Міжнародному фестивалі-конкурсі «ART ENERGY», який відбувся у Києві. Про це повідомляє офіційний сайт освітнього закладу.
Йдеться про Володимира Грома — здобувача спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» факультету початкової освіти та мистецтва. У номінації «Живопис» (вікова категорія 19–21 рік) він представив авторську роботу «Старість», яка отримала найвищу оцінку журі.

За результатами конкурсу Володимир Гром здобув І місце. Його роботу відзначили як одну з найкращих серед учасників у своїй категорії.
Науковим керівником студента є кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри вокально-хорового, хореографічного та образотворчого мистецтва Михайло Сидор.
Про конкурс «ART ENERGY»
Міжнародний фестиваль-конкурс «ART ENERGY» проходив у столиці 9–11 квітня та об’єднав учасників з різних регіонів. Захід спрямований на підтримку обдарованої молоді, розвиток творчих здібностей та популяризацію мистецтва.
У навчальному закладі відзначають, що участь у подібних конкурсах дає можливість молодим митцям реалізувати свій потенціал і заявити про себе на всеукраїнському та міжнародному рівнях.
