Зниклого мешканця Дрогобиччини знайшли мертвим у колодязі
У Дрогобицькому районі рятувальники підняли тіло чоловіка з колодязя. Загиблим виявився мешканець села Опори Меденицької громади 1964 року народження, якого напередодні розшукували.
За інформацією Мобільного рятувального центру швидкого реагування «Львів», напередодні до рятувальників надійшов запит про допомогу у пошуках зниклого чоловіка. До робіт залучили гірську пошуково-рятувальну групу, кінологічні розрахунки та оператора безпілотника. Обстеження проводили на значній території, однак тоді чоловіка не знайшли.
Згодом до оперативного чергового центру надійшло повідомлення про виявлення тіла у колодязі каналізаційного відстійника. Рятувальників знову залучили до робіт.
За допомогою спеціального спорядження — триноги — та із застосуванням засобів захисту органів дихання фахівці підняли тіло на поверхню.
Тіло передали працівникам поліції. Обставини загибелі встановлюють правоохоронці.
