Лікарі зі Шпиталю Шептицького оглядають пацієнтів у селах Дрогобиччини
У селі Верхній Дорожів Меденицької громади на Дрогобиччині відбувся виїзний прийом лікарів для вразливих категорій населення. Медичну допомогу надавали фахівці благодійного фонду «Шпиталь Шептицького» у межах проєкту «Мобільні клініки». Про це інформує пресслужба Дрогобицької РВА.
Йдеться про ініціативу, яка дозволяє забезпечити доступ до медицини людям, які через різні обставини не можуть самостійно звернутися до медичних закладів. Виїзди організовують за підтримки Координаційного центру при Дрогобицькій районній військовій адміністрації.
Які послуги отримують мешканці
Під час прийому огляди проходили внутрішньо переміщені особи, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, родини загиблих військовослужбовців і зниклих безвісти, а також люди похилого віку, зокрема з обмеженою мобільністю.
До роботи мобільної клініки були залучені терапевт, медсестра, невролог, ревматолог і психолог. За потреби пацієнтам проводили додаткові обстеження — УЗД, електрокардіограму, рентгенографію, дерматоскопію та інші види діагностики.
Окремо застосовували можливості телемедицини. Дані пацієнтів передавали вузькопрофільним спеціалістам — кардіологам, дерматологам, отоларингологам та пульмонологам. Це дозволяє отримати консультації та результати обстежень дистанційно.
Такі виїзні прийоми є частиною системної роботи з підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення на Дрогобиччині.
Координаційний центр у Дрогобичі працює за адресою: вулиця 22 Січня, 28 (Центр культури та мистецтв «Каменяр»). Тут можна отримати не лише медичну, а й психологічну, юридичну та гуманітарну допомогу. Графік роботи — з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00. Також доступна попередня реєстрація через анкету для отримання допомоги.
Нагадаємо, також у Дрогобицькій громаді нагоди Всесвітнього дня здоров’я організовують виїзні медичні обстеження для населення.
