Не дитячі махінації з дитячими майданчиками

2016 року в Трускавці на встановлення та облаштування  дитячих майданчиків з міського бюджету було виділено майже мільйон гривень. Значна частина цієї чималенької суми, а саме 875 309 гривень, надійшла на рахунок компанії ТОВ “ІБФ “ЄВРОБУДСЕРВІС” від КП “Трускавецьжитло”. У 2016 році керівником та  виконувачем  обов’язків директора цього  підприємства була пані Мар’яна Губицька, а від березня 2017 року підприємством керує депутат міської ради Микола Сеньків.

Загалом  2016 року, відповідно до інформації з порталу 007.org.ua, КП “Трускавецьжитло” провело вісім оплат за проведення реконструкції дитячих майданчиків. Усі вони стосувалися чотирьох закупівель, оприлюднених на порталі Prozorro. Ось  за що конкретно були виплачені такі кошти:

  • 261 300,00 грн. – реконструкція дитячих майданчиків на прибудинкових територіях на  вулицях Данилишиних, Сагайдачного, Дрогобицька;

  • 203 790,00 грн. – реконструкція дитячих майданчиків на прибудинкових територіях на вулицях Мазепи та Бориславська;

  • 287 781,00 грн. – реконструкція дитячих майданчиків на прибудинкових територіях на  вулицях Стебницька та Стуса;

  • 122 438,00 грн. – реконструкція дитячих майданчиків на прибудинкових територіях на вулиці Івасюка.

Що ж то за компанія ТОВ “ІБФ “ЄВРОБУДСЕРВІС”, якій пощастило отримати таке прибуткове замовлення – реконструкцію дитячих майданчиків на восьми вулицях міста?

Відповідно до інформації, яку вдалося отримати з бази Ю-Контрол,стало відомо, що засновником ТОВ “ІБФ “ЄВРОБУДСЕРВІС” є  Євген Михайлович Козловський з Дрогобича, а зареєстровано цю  компанію 29  листопада 2006 року. Керівником  та представником підприємства від третього жовтня 2016 року зазначена Задорожна Мар’яна Тадеївна, а для зв’язку з юридичною особою вказано номер телефону 0980020022. Оскільки цей номер не збігається  з тим, який вказаний у звітах про укладені договори на Prozorro, я вирішив перевірити його в пошукових системах. Моєму здивуванню не було меж, коли виявилось, що цей же номер було використано  під час  реєстрації іншої юридичної особи – первинної організації профспілки працівників комунального підприємства “ТРУСКАВЕЦЬЖИТЛО”, керівником та підписантом якої є  зазначений  Мирослав Іванович Мицько. На цей же ж номер у мережі Facebook зареєстрована  сторінка  Мирослава Мицька, депутата трускавецької міської ради від партії ВО “Батьківщина”, а також голови депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства. Цікавим є  факт, що у декларації за 2016 рік, про свою дотичність до вказаної організації депутат нічого не згадує. Таким чином, виходить, що комунальне підприємство “Трускавецьжитло” замовило послуги у компанії, яка вказала своїми контактами  номер телефону голови профспілки КП “Трускавецьжитло”. Чи часто при реєстрації компаній вказують контактні дані осіб, до них недотичних? Гадаю, це питання риторичне.
Продовжую знайомитись із компанією ТОВ “ІБФ “ЄВРОБУДСЕРВІС”, засновником якої є Євген Михайлович Козловський. Як вдалося виявити за допомогою сервісу You-Control, цей чоловік є наближеним до іншої юридичної особи, що зазначена  в реєстрах, як ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ГАЛ-ОЙЛ-ПЛЮС”. Як контактний телефон компанії зазначено номер: 0962352090. І знову проста перевірка за допомогою пошукових систем показала, що цей номер брав участь у торгах на Prozorro. Він вказаний у звітах про укладені договори щодо постачання 18-ти антивандальних тренажерів до Трускавця на суму 147 675 гривень. Угоду  було  укладено між  відділом освіти Трускавецької міської ради та фізичною особою-підприємцем  Олегом Богдановичем Угрином, код згідно з ЄДРПОУ – 2698710215. Цей  підприємець також здійснив постачання  обладнання для дитячих майданчиків на замовлення КП “Трускавецьжитло” на суму 81 675 гривень. І знову стикаємось із ситуацією, коли один контактний номер вказаний різними підприємствами, які нібито між собою не пов’язані.
Залишається тільки здогадуватися, наскільки чесно та прозоро  проводять відбір підприємців, що виконують роботи на курорті. Чи не мають часом фірми, дотичні до депутатів, преференцій над конкурентами?..

Марко ФЕДОРЕНКО, Медіа Дрогобиччина №7 (21) від 04 серпня

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *