На війні загинув дрогобичанин Вадим Кулик

Ще одну трагічну звістку отримала Дрогобицька громада — на війні загинув дрогобичанин Вадим Кулик, який захищав Україну від російського агресора.

Про втрату повідомили у Дрогобицькій міській раді.

Вадим Кулик народився 19 червня 1969 року в Меденичах. Навчався у ЗОШ №10, згодом здобув вищу освіту у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка.

Після початку повномасштабного вторгнення чоловік не залишився осторонь і 8 березня 2022 року добровільно став до лав Збройних Сил України. Спершу проходив службу у підрозділах територіальної оборони, а згодом продовжив виконувати бойові завдання у складі військової частини А7031, де служив водієм стрілецького відділення.

24 березня 2026 року життя захисника обірвалося під час виконання бойового завдання поблизу села Бубликове Сумської області.

У Вадима Кулика залишилися дружина, двоє дітей, мати та сестра.

Про час прибуття траурного кортежу та проведення чину похорону повідомлять додатково.

Вічна пам’ять і слава Герою України.

Читайте також: На війні загинув майор поліції Олександр Вербенець з Трускавця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *