У Дрогобичі запрацював Центр життєстійкості
У Дрогобичі відкрили Центр життєстійкості — простір, де мешканці можуть отримати психологічну допомогу, соціальний супровід і долучитися до програм взаємопідтримки. Нову локацію створили для того, щоб кожен, хто переживає складні життєві обставини, мав можливість знайти фахову підтримку та опору. Про це повідомили у Дрогобицькій міській раді.
Центр працює за адресою: м. Дрогобич, вул. Ярослава Осмомисла, 10.
Основні напрями діяльності Центру життєстійкості:
– первинна психологічна допомога;
– індивідуальні консультації;
– тренінги та майстер-класи;
– групові заняття та програми взаємопідтримки.
Окремий блок роботи стосується соціальної підтримки. Йдеться про допомогу внутрішньо переміщеним особам, консультації з соціальних питань та інформаційний супровід.
Мережу центрів життєстійкості створено в межах флагманського проєкту Міністерства соціальної політики, сім’ї та єдності України на виконання Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативи Олени Зеленської.
У Дрогобицькому районі ще один Центр життєстійкості функціонує за адресою: м. Борислав, вул. Шевченка, 25.
Центр життєстійкості покликаний стати безпечним простором, де кожен може отримати підтримку та відчути, що не залишається наодинці зі своїми труднощами.
Фото ДМР
