У Дрогобичі на Водохреща відбудеться загальноміське освячення води

6 січня о 14:00 на площі Ринок, біля центрального входу в Ратушу, священнослужителі проведуть Богослужіння та загальноміське водосвяття. Після освячення всі охочі зможуть набрати Йорданської води.

Загальноміське освячення води у центрі Дрогобича вже стало сталою традицією, яку з року в рік підтримують мешканці громади та міська влада. Захід збирає дрогобичан і гостей міста, які приходять спільно помолитись і долучитися до християнського звичаю на свято Хрещення Господнього.

Мешканців та гостей громади запрошують долучитися до події, щоб у спільній молитві та з освяченою водою розпочати рік зі зміцненням віри та духовної стійкості.

Фото DrogMedia

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *