У Дрогобичі на Водохреща відбудеться загальноміське освячення води
6 січня о 14:00 на площі Ринок, біля центрального входу в Ратушу, священнослужителі проведуть Богослужіння та загальноміське водосвяття. Після освячення всі охочі зможуть набрати Йорданської води.
Загальноміське освячення води у центрі Дрогобича вже стало сталою традицією, яку з року в рік підтримують мешканці громади та міська влада. Захід збирає дрогобичан і гостей міста, які приходять спільно помолитись і долучитися до християнського звичаю на свято Хрещення Господнього.
Мешканців та гостей громади запрошують долучитися до події, щоб у спільній молитві та з освяченою водою розпочати рік зі зміцненням віри та духовної стійкості.
Фото DrogMedia
