Дрогобичанка Софія Комар здобула ІІ місце на вокальному конкурсі в Кракові

Юна дрогобичанка Софія Комар посіла друге місце на міжнародному конкурсі Wawelskie Skarby, який відбувся у Кракові. Виступаючи на естрадному вокалі, вона представила Дрогобич серед учасників із України, Словаччини, Вірменії та Чехії.

Софія навчається у музичній школі №2 імені Романа Сороки на відділенні естрадного вокалу, а також є ученицею 3-Г класу Інтелект-ліцею №1 імені Івана Франка. Вона є стипендіаткою міського голови. Для дівчинки це вже другий конкурс за кордоном.

Підготувала Софію до конкурсу Гарасим’як Христина Володимирівна.

Вітаємо юну вокалістку та її наставницю і бажаємо нових успіхів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *