На Дрогобиччині малозабезпеченим родинам видали зарядні станції
18 листопада в межах всеукраїнської соціальної програми «Зігрій» у Дрогобицькій РВА малозабезпеченим родинам передали безперебійних джерел живлення. Їх можна використовувати для живлення й автономної роботи побутових приладів та газових котлів.
Ці зарядні станції дозволять підготуватися до можливих відключень світла, адже росія продовжує нищити нашу енергетичну інфраструктуру і люди залишаються не тільки без таепла, але і без зв’язку з рідними, телефони швидко розряджаються. До видачі долучені різні структурні підрозділи РВА, зокрема Управління праці та соціального захисту населення.
Одна з отримувачок – Ольга з Дрогобича. Вона говорить, що ситуація у родині непроста, тож підготуватися до відключень не було можливості. Мають ліхтарі й інші освітлювальні прилади, але заряджати їх не було від чого, тож зарядна станція стала в пригоді.
“Цей важливий проєкт ми реалізували спільно із групою компанії «Нафтогаз», благодійним фондом «Енергія перемоги України» та громадською організацією «Добробат», за що їм величезне дякую! Маємо підтримувати одне одного і піклуватись про інших у ці складні часи, – зазначив начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.
Зазначимо, в рамках Всеукраїнської програми «Зігрій», організатори програми закупили 4000 безперебійних джерел живлення потужністю 600 Вт для автономної роботи побутових газових котлів. Програма реалізується у пʼяти регіонах України, серед яких Харківська, Івано-Франківська, Львівська, Чернівецька та Кіровоградська області, а вартість закуплених джерел живлення склала 50 мільйонів гривень.
