Водій з Дрогобиччини постраждав у ДТП з п’яною водійкою з Самбора

Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 27 жовтня, близько 22.00, на вулиці Перемишльській у Самборі : відбулося зіткнення автомобілів Skoda Octavia, яким керувала 20-річна жителька Самбора, та Fiat Doblo під керуванням 43-річного мешканця одного з сіл Дрогобицького району. Про це повідомили у Поліції Львівської області.

Внаслідок ДТП водій Fiat Doblo отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований.

DrogMedia Водій з Дрогобиччини постраждав у ДТП з п'яною водійкою з Самбора

Встановлено, що водійка Skoda Octavia керувала транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

За фактом слідчі Самбірського районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від трьох до п’яти років.

Правоохоронці встановлюють обставини події.

Нагадаємо, у суботу, 26 жовтня, автобус “Дрогобич-Львів” потрапив у ДТП поблизу Львова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *