У Дрогобичі ДТП за участі авто і самоката
Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні біля кільця на вулиці 22 Січня (магазин Карпати). Про це повідомляє dro_live. Тут не розминулися легковий автомобіль та чоловік на самокаті. Останнього “швидка” забрала в лікарню, інші подробиці аварії поки невідомі.
На місці працюють правоохоронці.

Оновлено: Унаслідок ДТП потерпілий отримав тяжкі тілесні ушкодження, перебував 8 місяців на стаціонарному лікуванні, переніс низку операцій, однак згодом помер від ускладнень отриманих травм. Його дружина у квітні 2026 року відсудила у водійки 1,8 млн грн моральної та матеріальної шкоди.
