У Бориславі горів автомобіль
Вчора, 14 лютого, о 22:50 год до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в м. Борислав на вул. Івасюка в автомобілі «Volkswagen Transporter».
Вогонь знищив лобове скло, пошкодив панель приладів на площі 1 кв.м та обшивку на площі 2 кв.м.
Пожежники, що оперативно прибули на виклик, о 23:01 локалізували та о 23:07 ліквідували вогонь. Причини виникнення займання встановлюються.
За повідомленням ГУ ДСНСУ у Львівській області
