На Перехресті Героїв пропонують встановити пам’ятник “Байрактар-Лелека”

На Перехресті Героїв при в”їзді у Дрогобич, яке досі в народі називають “Катюшею”, хочуть встановити сучасний пам’ятник “Байрактар-Лелека”, який повинен стати символом відважного протистояння українського народу російським окупантам.

З такою ініціативою виступила громадська організація “Рекрут”, яка розгорнула свою діяльність з початком повномасштабного вторгнення росії на українські землі, навчає українців тактичній підготовці та долучається до військово-патріотичних заходів.

За словами ініціаторів встановлення пам’ятнику “Байрактар-Лелеки” має відкинути асоціацію Перехрестя з “Катюшею” на задвірки історії.

Організація вже звернулась з офіційним листом до міського голови Тараса Кучми, в якому висловила ініціативу встановлення пам’ятника “Байрактар-Лелека” в районі Перехрестя Героїв. Про це інформує пресслужба Дрогобицької міської ради.
У зверненні ГО обгрунтовує ідею тим, що безпілотники “Байрактар” та “Лелека” завжди будуть нашою згадкою про вогняний та кривавий 2022 рік, коли ми знову довели всім, що українці – брати і сестри козацького роду.

Автори переконані, що до підтримки такої важливої ініціативи долучиться чимало небайдужих людей. А після встановлення “Байрактару-Лелеки” – територію, на якій зустрічають Героїв, полеглих за свободу України, нарешті перестануть називати “Катюшею”. Адже це – Перехрестя Героїв, які хоробро боронять не лише територіальну цілісність України, але й відстоюють демократичні права та цінності усієї Європи.

Фото ілюстративне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *