У Дрогобичі буде філія Комп’ютерної Академії IT STEP

Комп’ютерна Академія IT STEP – міжнародний навчальний заклад, який спеціалізується на комп’ютерній освіті для дорослих та дітей.
Програма узгоджується з IT-індустрією та постійно оновлюється, тому Комп’ютерна Академія IT STEP надає найактуальніші та найзатребуваніші знання, які дозволять випускникам стати частиною найкращих світових IT-компаній. Філії Академії працюють у багатьох містах України, а тепер буде і в Дрогобичі! Про це інформує пресслужба Дрогобицької міської ради.

У Дрогобичі планують навчати за такими напрямами:
– Розробка програмного забезпечення
– Комп’ютерна графіка та дизайн
– Мережі та кібербезпека
– Курс з інтернет-маркетингу
– Курс з Front-end розробки
– Мала Комп’ютерна Академія (9-14 років)
– IT старт (7-9 років)

У міській раді зазначають, що планують оформити діяльність Академії таким чином, щоб сплачувати податки до місцевого бюджету. Також в планаз залучення місцевих фахівців, а це – нові робочі місця.

Тісне партнерство планують налагодити й з освітніми закладами міста, зараз тривають переговорні процеси щодо обрання локації розміщення Академії та облаштування освітнього простору. Розглядають можливість співпраці з ліцеєм імені Богдана Лепкого. Паралельно представники комп’ютерної академії планують розгорнути інформаційну кампанію, щоб не гаяти часу з набором дітей та молоді на навчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *