У суботу пройде волонтерський велопробіг із Дрогобича до садиби Івана Франка

18 червня відбудеться волонтерський Велопробіг Львівщини до садиби Івана Франка- місця сили українського народу! Захід передовсім має за мету консолідувати спортивно активну молодь з числа вимушено переселених родин. Як повідомив директор заповідника в Нагуєвичах Богдан Лазорак, ідея полягає у вихованні та пізнанні любові до Франкового краю крізь призму нових знайомств та нового веломаршруту.

Нагадаємо, ще 20 жовтня 2021 року хранителі музею-садиби Івана Франка заповідника “Нагуєвичі” презентували власний новий інтерактивний екскурсійний вело-маршрут “Франко-ровер” із застосуванням вело-стоянок із кюар-кадами та новою інформацією про життя українського генія.

Запрошуємо! Долучайтеся !

18 червня (цієї суботи)

11:00 год. – збір учасників на Площі Ринок у Дрогобичі

12:30 год. – Франко-екскурсія у садибі Івана Франка в Нагуєвичах

Захід проводиться під патронатом управління туризму та курортів Львівської ОДА та з ініціативи директора дрогобицької ДЮШОР з велоспорту “МЕДИК” – патрона велоспорту Франкового краю Павла Поповича

DrogMedia У суботу пройде волонтерський велопробіг із Дрогобича до садиби Івана Франка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *