На Дрогобиччині 12 порушникам комендантської години вручили повістки

У Дрогобицькому районі продовжують патрулювати регіон щодо дотримання правил воєнного стану, в тому числі дотримання мешканцями комендантської години. 
На Дрогобиччині, як і у Львівській області загалом, час комендантської години встановлений з 23:00 до 6:00.

Комендантський патруль за останні два тижні на Дрогобиччині перевірив 238 осіб, серед яких виявлено 17 порушників комендантської години, в тому числі 12 внутрішньо переміщених осіб. про це повідомили в Дрогобицькій районній військовій адміністрації.

Окрім того, працівниками поліції було встановлено, що серед порушників були й нетверезі особи, зокрема 4 осіб затримані патрульною службою поліції, з них — 2 водії.

Відтак в результаті перевірки, у відділок поліції було доставлено 17 осіб, які не дотримувалися правил комендантської години у воєнний час та нехтували правилами безпеки. Дванадцятьом з них вручили повістки.  Також було затримало 13 неповнолітніх осіб.

Загалом працівниками Національної поліції опрацьовано 402  звернення від громадян.

Нагадаємо, що комендантська година передбачає заборону перебування людей у визначений час на вулицях та в інших громадських місцях. Виключення діють лише для осіб зі спеціальними перепустками чи посвідченнями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *