Гуманітарний штаб в Трускавці допомагатиме тільки військовим

З понеділка, 23 травня, Гуманітарний штаб Трускавецької міської ради повністю змінює формат роботи. Відтепер штаб працюватиме тільки в напрямку допомоги фронту, Збройним Силам України. Відповідно вся допомога, котру отримуватиме штаб, відправлятиметься виключно українським військовим. Про це повідомили в Трускавецькій міській раді.

Всі інші проєкти (допомога внутрішньо переміщеним особам, соціально вразливим верствам населення тощо) реалізовуватимуться через структурні підрозділи Трускавецької міської ради.

Так, пенсіонери, одинокі, малозабезпечені мають можливість звернутися в Трускавецький територіальний центр соціального обслуговування (вул. Стебницька, 66) та в управління праці та соціального захисту Трускавецької міської ради (пл. Чорновола, 2).

Сім`ями з дітьми займаються служба у справах дітей, відділ у справах сім`ї, молоді та спорту (вул. Бориславська, 1) і міський центр соціальних служб (пл. Чорновола, 2).

З питань пошуку роботи можна звернутися в Трускавецьку міську філію Львівського обласного центру зайнятості (вул. Івасюка, 5-А). Якщо виникають запитання чи пропозиції, то звертайтеся в Трускавецьку міську раду (вул. Бориславська, 2).

Нагадуємо, що Гуманітарний штаб Трускавецької міської ради був створений в перший день війни (24 лютого 2022 року) і став одним з перших гуманітарних штабів в Україні. Його очолила секретар Трускавецької міської ради Наталія Пономаренко. В числі перших, хто організовував роботу штабу і курував відповідні напрямки та продовжує й надалі займатися цією роботою, стали директор Народного дому м. Трускавця Олег Чернявий, керівники відділів та управлінь Трускавецької міської ради Віра Ільницька, Леся Дребот, Олена Пилат, директорка музею Михайла Біласа Олена Білас-Березова, працівники Народного дому м. Трускавця Георгіна Янів, Олена Соляник, Оксана Чіпак, Роман Рязанов, волонтери Іванна Вінцковська, Любов Вільчик, Богдан Прокопів, Анна Пецюх, Микола Вахнич, Анна Микиташ, Ірина Івасівка, Вікторія Атаманчук, Галина Бережницька, Ольга Анджеєвська, Андрій Білик, Андрій Салань, Михайло Михалевич, Роман Жук, подружжя Андрій та Наталія Ледахівські  та чимало інших, зокрема й понад 30 волонтерів з числа внутрішньо переміщених осіб, котрі, на щастя, змогли повернутися до рідних домівок.

За три місяці (з 24 лютого по 20 травня) було пророблено колосальну роботу, відправлено на передову та потребуючим громадам на лінії фронту велику кількість гуманітарної допомоги (продукти, вода, ліки, засоби гігієни, одяг, взуття, бронежилети, маскувальні сітки та інше спорядження). Було забезпечено дах над головою десяткам тисяч біженців, в тому числі у санаторіях, пансіонатах, школах, облаштованих адмінприміщеннях тощо. Поселених ВПО було забезпечено гарячим харчуванням. Працював пункт розподілу одягу та взуття, видавалися продуктові набори, засоби гігієни та інші необхідні речі. Звіт за підсумками діяльності Гуманітарний штаб опублікує наступного тижня. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *