Більше половини дітей переселенців із вересня продовжать навчання у Дрогобичі

Освітянами міста було проведено моніторинг серед батьків школярів внутрішньо переміщених осіб на предмет того, скільки дітей з числа ВПО планують продовжити навчання в Дрогобичі із вересня.

За даними опитування, у Дрогобичі близько 50% школярів ВПО мають намір сісти за прати в новому навчальному році. Завершувати ж цьогорічний освітній процес у нас будуть понад 85% учнів з числа ВПО.

Таку інформацію 16 травня на щотижневій оперативній нараді озвучив керівник відділу освіти Дрогобича Віталій Вовків, інформує пресслужба Дрогобицької міської ради.  

Загалом із початком повномасштабного вторгнення окупантів на територію України – в навчальних закладах міста та територіальної громади стали навчатися 415 учнів внутрішньо переміщених осіб. Що стосується дитячих садків Дрогобича – то дошкільні навчальні заклади відвідують 119 дітей ВПО.

Нагадаємо, цьогоріч останні дзвоники в закладах освіти Дрогобича та територіальної громади лунатимуть в межах з 31 травня по 12 червня. Кожна гімназія чи ліцей індивідуально, відповідно до свого навчального плану, вирішують, коли у їхній установі завершиться освітній рік. Найшвидше останні дзвоники пролунають в Стебницькій гімназії №6 та деяких школах територіальної громади. Мова іде про 31 травня.

Останній дзвоник пролунає очно в усіх навчальних закладах нашої громади. Керівництво поінформує батьків у шкільних чатах про завершення навчального року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *