Бориславські волонтери перетворюють старі авто в надійних помічників для фронту

Майже місяць тривала робота бориславських волонтерів, щоб наші захисники на передовій отримали ще один надійний автомобіль, який так потрібен на фронті. І ось красень готовий, пофарбований у маскувальний колір та вирушає на схід допомагати виконувати бойові завдання військовим Дрогобицької тероборони.

Ігор Бегей Ігор, який займається інженерно-технічною та промоційною волонтерською діяльністю у Бориславі розповів «Медіа Дрогобиччина», що працювати доводилося до пізньої ночі, після основної роботи на підприємстві, але робота цього варта, адже якщо від роботи є користь для фронту, то про втому не йдеться.

Пан Ігор висловив подяку усім, хто долучився до справи: «Дуже дякую ініціатору проекту Івану Яфиновичу та його батьку Ігорю Яфиновичу, майстрам Ростиславу Гринишину, Мар’яну Дум’яку, а також всім, хто надав фінансову підтримку, особливо Василь Викрикач та Наталія Грех, усім, хто нас підтримав та допомагав із матеріалами. У цих чудових людей було бажання зробити ще одну машину для війська, але не вистачало коштів. Тому всі великі молодці, з такими людьми, об’єднаними спільною метою було приємно і легко працювати!».

Ігор Бегей також зазначив, що це вже другий автомобіль, який бориславці відремонтували і відправили на фронт – першим був Mercedes Benz універсал з великим багажником, який отримали військові вертолітної бригади. До слова, із-за кордону дедалі важче стає привезти готовий автомобіль, адже їх кількість не безмежна. А от відремонтувати автомобілі не на ходу, виходить простіше і дешевше, особливо, особливо, якщо є люди готові взятися за справу.

One thought on “Бориславські волонтери перетворюють старі авто в надійних помічників для фронту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *