У Бориславі знесли стелу “визволителям”. ФОТО

Зараз по всій країні активно проводяться роботи із демонтажу споруд, які пов’язані з радянським минулим. Зокрема у чистий четвер у Дрогобичі знесли меморіал “вічний вогонь”. А сьогодні в Бориславі було остаточно демонтовано колишній пам’ятник (обеліск зі стелою) на вул. Весняній. Про це повідомили у Бориславській міській раді.

Сам пам’ятник був встановлений в 1969 році на честь «визволення Борислава від німецько-фашистських загарбників». До сьогодні він вже був частково зруйнованим, залишився лише обеліск, який і було повалено сьогодні. Рішення про його демонтаж було прийнято ще до війни, 23 грудня 2021 року, на сесії Бориславської міської ради. І сьогодні остаточно символ так званих «визволителів» було знищено!

Щодо інших подібних пам’ятних знаків в Бориславі, зокрема тих, які знаходяться на вул. Данила Галицького, то міський голова Борислава Ігор Яворський зазначив: «Активно вивчаємо це питання. Оскільки там у свій час відбувалось захоронення людей, ми мусимо провести всі процедури в правильний спосіб — після консультацій із фахівцями та духовенством. Ми не маємо права бути подібними до цих орків, до цих вандалів, до цих безбожників. Все буде зроблено з честю»,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *