Курси української у Бориславі мають попит

Вже тиждень у Бориславській громаді тривають курси української мови для тимчасово переміщених осіб. Рідної мови навчають у Бориславській державній гімназії та в приміщенні опорної бібліотеки. Про це повідомили у Бориславській міській раді.
У гімназії заняття проводить директор навчального закладу Любов Савка. Зустрічі відбуваються двічі в тиждень — у вівторок та четвер о 15:00. Навчання відбувається у форматі живого спілкування. Учасники вчаться спілкуватися українською мовою, виконують цікаві завдання, обмінюються думками у колі нових друзів. Заняття відвідують всі, хто бажає подолати мовний бар’єр і вільно розмовляти українською мовою.
Враховуючи збільшення числа охочих навчатись дистанційно, з 5 квітня навчальні заняття для ще однієї групи учасників проводитимуться на платформі ZOOM, які вестиме Віра Сторонська. На вивчення української мови записались 15 осіб з Бердянська, Києва, Харкова, Донецька, Кривого Рогу та Дніпра.
Для участі у курсах потрібно заповнити реєстраційну форму. Посилання: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfLZOTnFHq…/viewform…
У приміщенні опорної бібліотеки заняття проводить пан Володимир, який приїхав у наше місто з м. Вознесенська (Миколаївська область). Участь у навчаннях беруть як діти шкільного віку, так і дорослі.
Графік роботи курсів:
✔️Понеділок о 16:00, середа о 16:30 – дорослі віком від 21 року
✔️Вівторок о 16:00 і п’ятниця о 17:00 – діти віком від 8 до 13 років
✔️Четвер о 16:00 і п’ятниця о 15:00 – молодь віком від 14 до 20 років
🖊️Записуватися на курси можна з 8:00 до 16:00 за номером телефону: 098 29 79 738 (Тетяна).
Вчіть і любіть українську, адже мова – це теж зброя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *