Уже літом ферма в Лішні даватиме першу молочну продукцію

Фермерське господарство “Тарком” у с. Лішня  Дрогобицької громади уже літом продаватиме власну молочну продукцію. Перше поголів’я корів завезли сюди ще перед Новим роком з приватного господарства у Стрийському районі, порода – чорнорябий голштин, безрога. Також комунальне господарство «Тарком» отримало понад сотню гектарів землі й кілька приміщень, в одному з яких і  живуть 20 корів. Поки що вони чекають на телят і відгодовуються, а вже влітку господарство матиме власну екологічну молочну продукцію на продаж, чим безумовно потішить місцевих жителів. Про це повідомив ZAXID.NET

«Скоро сюди приїдуть ще 30 тварин. А так хочемо розширити підприємство до 300 голів. Потім організуємо переробку молока, сиру й сметани», – похвалився керівник КП «Тарком» Василь Масний.

Таке господарство – один із прикладів концепції «Від землі – до столу», яку разом із фермерами почала реалізовувати місцева влада Дрогобича. Завдяки фермі в селі Лішня спочатку хочуть забезпечити молоком свою громаду, відтак завозитимуть його у сусідні.

  «На столах має бути те, що приносить наша земля, а не закордонні упаковки. Крафтова продукція потраплятиме в садочки, школи й різні підприємства», – зазначив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Зазначимо, що навесні корівки з ферми «Тарком» вийдуть пастися, влітку ж мають розродитись. І вже через тиждень-два даватимуть перше молоко на продаж.

 

Фото ілюстративне 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *