Дитячий ансамбль з Дрогобича переміг у Міжнародному конкурсі

Престижний фестиваль-конкурс мистецтв і талантів  пройшов цими днями у Бердянську та згуртував чимало талановитої молоді із різних куточків України та закордону.

Дрогобич представляв народний ансамбль «Чарівна сопілка» Палацу дитячої та юнацької творчості. Талановиті сопілкарі здобули Гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв і талантів «Дитинства казка» у змішаній віковій категорії, а саме в розділі «Інструментальний жанр». Про це повідомили в прес-службі дрогобицької міської ради.

Перемога присуджена за чудове виконання славнозвісного «Щедрика» Миколи Леонтовича. Керівником дрогобицького колективу «Чарівна сопілка» є Ореста Сивохіп, концертмейстер – Тарас Сивохіп.

Талановиті дрогобицькі сопілкарі отримали у нагороду кубок, відповідні дипломи, м’яку іграшку, солодощі, а ще – 5 сертифікатів вартістю 100 євро кожен на відпочинок у дитячому творчому таборі «Разом» у м. Кітен (Болгарія).

Міжнародний фестиваль-конкурс пройшов за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики й Асоціації діячів естрадного мистецтва України.

Фото ДМР 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *