У Бориславі відкрили Міжнародні змагання “Karpatia OPEN”У

Учора, 27 січня, у Бориславі на гірськолижному курорті “Буковиця” стартували Міжнародні змагання “Karpatia OPEN”. А вже ввечері на центральній площі міста відбулося урочисте відкриття під гаслом “Приймає Борислав”. І зовсім не випадково, адже місто здавна славиться традиціями гірськолижного спорту.

У 70-80 роках у Бориславі було понад десять збірників України та двадцять кандидатів та майстрів спорту ДЮСШ «Сніжинка». Зараз випускники “Сніжинки” відроджують та розвивають гірськолижний спорт у нашому регіоні. Пишаємося учасником зимових Олімпійських ігор 2014 року, бориславцем Дмитром Мицаком, який своїм прикладом мотивує спортивну молодь.

Організаторами змагань є організаційний директор, голова правління Міжнародного Центру “Європейська інтеграція України” Іван Цегенько, спортивний директор змагань, заступник голови Комісії атлетів Національного Олімпійського Комітету України Дмитро Мицак та директор українського етапу змагань, власник гірськолижного комплексу “Буковиця” Віталій Мицак.

Участь у змаганнях беруть учасники з Білорусії, Вірменії, Польщі та звичайно України. Тож сьогодні на площі Борислава лунали Державні Гімни чотирьох країн світу. Україну на схилах Буковиці представляють 10 спортивних організацій з Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Полтавської областей та міста Києва.

На завершення відкриття присутніх привітав гурт “Бориславські батяри”.

За повідомленням Бориславської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *