Зима: гори без світла, міста – із кашею під ногами

Нічний снігопад у Дрогобичі перетворив тротуари на густу кашу. Навіть там, де пішохідні зони посипані піском, ходити по них важко.

У місті працює шість одиниць снігоприбиральної техніки, одна одиниця спецтехніки задіяна  у Стебнику. На завтра у Дрогобичі синоптики прогнозують без опадів, а температура повітря опуститься до 9 градусів нижче нуля, а в гірській Дрогобиччині  до  -10.

Нагуєвичі, фото Богдана Лазорака 

Щодо прибирання доріг у селах Дрогобицької громади, то керівник Департаменту міського господарства Ростислав Пошивак зазначив, що більшість з них знаходяться на балансі облавтодору. «Однак зі старостами ми тримаємо зв’язок і за потреби спільно вирішуємо питання розчищення проблемних ділянок. Також залучені приватники. Оскільки завтра прогнозують зниження температури повітря, ми запланували сьогодні максимально розчистити всі дороги», –розповів посадовець.

Східниця

Окрім цього, снігопад уже встиг наробити шкоди  в горах, зокрема – у Східниці та селах Східницької громади (Опака, Залокоть, Новий Кропивник) немає електроенергії і невідомо, коли буде.

У селі Рибник Східницької громади автодорога станом на ранок 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *