Людей штрафують, кількість пасажирів зменшується

  •  
  •  
  •  
  •  

Як ми вже повідомляли, від початку цього тижня у межах Львівської області розпочали свою роботу мобільні групи, які перевіряють наявність у пасажирів відповідних документів (ковід-сертифікатів, результату плр-тесту або довідки від лікаря про наявність протипоказання до щеплення).

До складу групи входять працівники Укртрансбезпеки, поліції та управління транспорту та зв’язку.

У Дрогобицькому районі мобільні групи перевірили приміські маршрути на території Дрогобицької, Бориславської та Трускавецької громад.

Як повідомили в Дрогобицькій РДА, за результатами перевірки зафіксовано вже 5 порушень. Відповідно поліцейські склали на порушників адмінпротоколи за ст.44-3 ч.2 КУАП, що тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб — від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також в управлінні в управлінні розвитку та інфраструктури райдержадміністрації додають, що через додаткові обмеження кількість пасажирів на маршрутах значно зменшилась.

Перевірки здійснюють у всіх видах громадського транспорту, що здійснює внутрішньообласні перевезення, зокрема в міських, приміських і міжміських транспортних засобах області та електричках.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *