Львівщина може вийте із червоної зони уже цього тижня

  •  
  •  
  •  
  •  

Ситуація із захворюваністю на коронавірус на Львівщині упродовж останнього тижня стабілізувалась. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив керівник Департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис.

Згідно з карантинними індикаторами, як інформують у Міністерстві охорони здоров’я, Львівщина має всі підстави цього тижня вийти із «червоної» зони карантинних обмежень. Це зробити можна лише за рішенням  Державної комісії з надзвичайних ситуацій, засідання якої має відбутись цього тижня.

Та попри стабілізацію, медики закликають мешканців не втрачати пильність.

«Все-таки зменшення рівня захворюваності йде достатньо повільно і при нехтуванні карантинних обмежень, ми маємо певні ризики очікувати нового росту захворюваності», – зазначив керівник департаменту.

Небезпека нового росту захворюваності пов’язана не лише з осінньо-зимовим періодом, в якому кількість захворювань на ГРЗ зростає, а й з відновленням роботи цього тижня закладів освіти.

Сьогодні у стаціонарах області перебуває 2759 осіб (ліжкова мережа заповнена на 53,41%).

«Попри те, що у відсотковому значенні завантаженість ліжок зменшується, надалі завантаженими залишаються реанімаційні відділення. Так, станом на ранок в реанімації перебуває 222 пацієнти, з них на апаратах ШВЛ – 84», – додав керівник департаменту.

Відтак, дотримання карантинних правил, а також вакцинація є єдиними методами боротьби з коронавірусною недугою.

Загалом на Львівщині станом на сьогодні вже провели 1 482 388 щеплень (з них 622 654 – другою дозою): вакциною  «Covieshield»   – 38 403, «AstraZeneca» – 171 704, «Coronavac» – 409 721, «Pfizer» – 706 057, «Moderna» – 156 503.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *