Львівщина може вийте із червоної зони уже цього тижня

Ситуація із захворюваністю на коронавірус на Львівщині упродовж останнього тижня стабілізувалась. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив керівник Департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис.

Згідно з карантинними індикаторами, як інформують у Міністерстві охорони здоров’я, Львівщина має всі підстави цього тижня вийти із «червоної» зони карантинних обмежень. Це зробити можна лише за рішенням  Державної комісії з надзвичайних ситуацій, засідання якої має відбутись цього тижня.

Та попри стабілізацію, медики закликають мешканців не втрачати пильність.

«Все-таки зменшення рівня захворюваності йде достатньо повільно і при нехтуванні карантинних обмежень, ми маємо певні ризики очікувати нового росту захворюваності», – зазначив керівник департаменту.

Небезпека нового росту захворюваності пов’язана не лише з осінньо-зимовим періодом, в якому кількість захворювань на ГРЗ зростає, а й з відновленням роботи цього тижня закладів освіти.

Сьогодні у стаціонарах області перебуває 2759 осіб (ліжкова мережа заповнена на 53,41%).

«Попри те, що у відсотковому значенні завантаженість ліжок зменшується, надалі завантаженими залишаються реанімаційні відділення. Так, станом на ранок в реанімації перебуває 222 пацієнти, з них на апаратах ШВЛ – 84», – додав керівник департаменту.

Відтак, дотримання карантинних правил, а також вакцинація є єдиними методами боротьби з коронавірусною недугою.

Загалом на Львівщині станом на сьогодні вже провели 1 482 388 щеплень (з них 622 654 – другою дозою): вакциною  «Covieshield»   – 38 403, «AstraZeneca» – 171 704, «Coronavac» – 409 721, «Pfizer» – 706 057, «Moderna» – 156 503.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *