Межі Борислава розширять за рахунок земель Попелівської та Модрицької сільрад

16 листопада  на сесії Львівської обласної ради депутати погодили проєкт землеустрою щодо зміни меж міста Борислава. Згідно із  проєкту, поданого Бориславською міською радою, площа міста буде збільшена за рахунок включення землі Попелівської та Модрицької сільських рад площею у 85,303 га. Після цих змін площа Борислава буде становити 3143,8 га. Про це повідомляють «Варіанти».

У рішенні вказано, що зміна меж Борислава сприятиме коректному обліку земель у межах міста і поза ними, усуненню спірних питань, ефективному управлінню цими територіями, їх належному оподаткуванню та стратегічному плануванню їх використання для потреб територіальної громади та області.

“Ми на сьогоднішній день, погоджуючи цей проєкт землеустрою, даємо світло територіальній громаді для того, щоб вони мали можливість рухатися дальше. Тому що рішення у даному питанні приймає Верховна Рада за поданням Кабінету міністрів. Поряд з цим ми розуміємо, що сама процедура розтягується на роки” – пояснив голова комісії з питань розвитку місцевого самоврядування облради Володимир Кирилич.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *