У Дрогобицькій громаді вийшли на рейс два “Школярики”

  •  
  •  
  •  
  •  

Цього тижня вийшли на рейс два автобуси «Школярики», які на початку осені отримали школи Дрогобицької територіальної громади. Мова іде про транспортні засоби, які курсують із Ступниці до Медвежі та із Залужан та Старого Села у Снятинку. Про це повідомив керівник відділу освіти Петро Шев’як. Транспортні засоби відділу освіти передали ще у жовтні. Однак лише цими днями надійшли дозвільні документи зі заводу, без яких експлуатація автобусів була не можливою.

Школярики придбав департамент ЛОДА за кошти освітньої держсубвенції та у співфінансуванні із місцевим бюджетом. Загальна вартість двох автобусів становить 3 мільйони 600 тисяч гривень. З місцевого бюджету було виділено 1 мільйон 300 тисяч гривень, що становить більше 35%.

За інформацією керівника Снятинського навчально-виховного комплексу Миколи Турика, у їхній школі навчається понад 165 учнів. Із цієї кількості близько 60 дітей доїжджають в навчальну установу із Залужан та Старого Села. В період зниження температурних показників та з настанням зими – дітям доволі проблематично добиратися на навчання, доводиться раніше вставати, щоб вчасно потрапити до школи.

За інформацією Прес-центру Дрогобицької міської ради

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *