Трускавець – серед лідерів за рівнем вакцинації

Кожного дня протягом минулого тижня представники Трускавецького відділення Національної поліції України спільно з працівниками Дрогобицької РДА та Держпродспоживслужби здійснювали у Трускавці перевірки дотримання карантинних обмежень. Паралельно аналогічні перевірки здійснювалися представниками поліції, ЛОДА та Держпродспоживслужби зі Львова. За тиждень було охоплено перевірками практично весь Трускавець, і складено всього лише 20 постанов щодо порушення карантину та 2 протоколи на ФОПів. Про це 15 листопада на щотижневій апаратній нараді в Трускавецькій міській раді повідомив заступник начальника Трускавецького відділення поліції ГУ НПУ у Львівській області Любомир Цісельський.

Порушення були несуттєвими. Як зазначив представник поліції, фактично у всіх перевірених закладах працівники були вакциновані або мали діючий ПЛР-тест. Так що перевіряльники були приємно вражені високим рівнем свідомості трускавчан та їхньою турботою про власне здоров`я та здоров`я їхніх клієнтів.

Натомість міський голова Андрій Кульчинський повідомив на нараді про проведення минулого тижня зустрічі з керівниками санаторно-курортних закладів на тему вакцинації. Абсолютна більшість працівників санаторно-курортних закладів Трускавецької громади є вакцинованими, рівень вакцинації перевищив 90%. Невакциновані або відсторонені від роботи, або ходять на роботу щоразу з новим ПЛР-тестом.

Таким чином у Трускавці – найвищий рівень вакцинації в регіоні та один з найвищих в області та Україні, – зазначають у Трускавецькій міській раді і запевняють, що на цьому зупинятися не будуть  і налаштовані  і надалі збільшувати відсоток вакцинованих у громаді. Робити це планують за рахунок осіб старшого віку, з якими потрібно проводити роз`яснювальну роботу.

 За інформацією Трускавецької міської ради.

Фото Олександр Байдацький 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *