У Дрогобицькій громаді на навчання повернуться 70% шкіл

  •  
  •  
  •  
  •  

Відсьогодні, 8 листопада, учні початкової школи Дрогобича та територіальної громади повернулися за парти. Виняток становлять школярі Дрогобицького ліцею імені Б.Лепкого та Рихтицької школи, які перебувають на дистанційному навчанні. Також із кінця минулого тижня в усі школи уже запущено теплоносій.

Що стосується очної форми навчання для учнів 5-11 класів – то школярі старшої школи повернуться за парти після досягнення 100% рівня вакцинації (двома дозами) шкільними колективами. Так, до навчального процесу із початком цього тижня уже приступили – учні Дрогобицького ліцею, учні шкіл селищ – Верхні Гаї, Дережичі, Болехівці, а також школярі Стебницької гімназії №6 та Стебницького ліцею №7. Про це повідомили у Прес-центрі Дрогобицької міської ради.

Чимало педагогів та працівників закладів освіти із дня на день отримають другу дозу вакцинації, тому за прогнозами відділу освіти, до 15 листопада близько 70% усіх навчальних закладів територіальної громади мали б повністю вийти на очну форму навчання.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *